Nové produkty

Platba a převzetí zboží

Osobní odběr

Při osobním odběru uhradíte zboží v naší prodejně v hotovosti, nebo platební kartou ( Visa, Master card). Výhodou je, že si zboží můžete osobně přebrat a poštovné Vás nic nestojí.

Platba předem na účet

Při platbě předem přímo na náš účet ušetříte za dobírku. Nezapomeňte však uvést správný variabilní symbol. Standartně účtované poštovné+balné (bez dobírky) činí 100 korun.

Doručení dobírkou

Při platbě na dobírku Vám zboží doručí PPL. Daňový doklad bude přibalen k zásilce.
Standardně účtované poštovné+balné(100Kč) +dobírka (40Kč) činí 140 Kč.

Při nákupu nad 5.000 korun včetně DPH je poštovné a balné zdarma.

Zboží, které je skladem běžně expedujeme nejpozději následující pracovní den.

Pokud se vyskytnou komplikace, budete informováni e-mailem nebo telefonicky. Při objednání je možné zanechat nám vzkaz - napište, jak moc na zásilku spěcháte či jiné poznámky. Prostě nebojte se nám napsat, co máte na srdci, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Vrácení zboží

Vrácení zaslaného zboží je možné v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. do 14 dní od převzetí zboží bez uvedení důvodu (§ 53 odst. 7). Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, je nutné postupovat dle níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena. Upozorňujeme, že lhůta na vrácení zboží neznamená v žádném případě lhůtu na testování zboží.

Postup při vrácení zakoupeného zboží:

 Odešlete dopis (nejlépe e-mailem) na adresu s textem:

 Chci odstoupit od smlouvy ze dne: .. .. ....

 Číslo daňového dokladu: ........

 a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží.

Pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu.
Zboží doručte po dohodě s naším pracovníkem do některé naší prodejny nejpozději do 14 dnů, počítáno od prvního dne následujícího po převzetí zboží.
Zboží, které chcete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, musí být v původním nepoškozeném obalu, v žádném případě nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi.

Neposílejte zboží na dobírku (nebude převzato), doporučujeme Vám zboží pojistit.
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet nebo složenkou a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek není možné akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Odpovědnost za vady zboží, záruka

 Při doručení zboží si prohlédněte zboží, a to zejména neporušenost originálního obalu. Pokud je originální obal jakkoliv mechanicky porušen, vždy před podepsáním přepravního listu požadujte překontrolování rozbaleného zboží. V případě, že zjistíte poškození zboží pod porušeným obalem, odmítněte toto zboží převzít.
Pokud obal výrobku není nijak porušen a při rozbalení zboží zjistíte nějaké poškození, neprodleně nás kontaktujte na tel.. V takovém případě Vám bude nabídnuta sleva přiměřená poškození nebo zboží vyměníme za bezvadné.
U zásilky je vždy daňový doklad. Stane-li se, že u zásilky chybí, kontaktujte nás.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

 Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena od dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, budete neprodleně kontaktováni za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že jste předem zaplatili cenu za zboží, bude Vám tato částka převedena zpět na Váš účet nebo adresu a to v nejkratším možném termínu